Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Theme
hi: थीम

en: Roles
hi: भूमिका

en: Operation
hi: काम

en: Themes
hi: थीम ( शैली )
