Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Status
it: Stato

en: Remove
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Theme
it: Tema

en: Roles
it: Ruoli

en: User Interface
it: Interfaccia utente

en: Domain
it: Dominio

en: Operation
it: Operazione

en: Themes
it: Temi
