Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Roles
ka: როლები

en: Domain
ka: დომენი

en: Themes
ka: თემები
