Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Theme
uk: Тема

en: Roles
uk: Ролі

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Domain
uk: Домен

en: Operation
uk: Дія

en: Themes
uk: Теми

en: pages
uk: сторінок

en: Add one more
uk: Додати ще
