Switch Page Theme (8.x-3.1-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་
