Switch Page Theme (8.x-3.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Theme
pl: Skórka

en: Roles
pl: Role

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Domain
pl: Domena

en: Operation
pl: Czynność

en: Themes
pl: Skórki
