Switch Page Theme (8.x-3.1-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Weight
ps: وزن

en: Theme
ps: ویینه

en: Themes
ps: ویینې
