Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Theme
az: Tema

en: Roles
az: Rollar

en: Domain
az: Domen

en: Languages
az: Dillər

en: Themes
az: Mövzular
