Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Remove
cy: Symud

en: Language
cy: Iaith

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Theme
cy: Thema

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Themes
cy: Themâu
