Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Theme
fi: Teema

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Languages
fi: Kielet

en: Themes
fi: Teemat

en: Domains
fi: Domainit
