Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Theme
jv: Tema

en: Roles
jv: Parāgā

en: Operation
jv: Operasi

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Themes
jv: Téma
