Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
