Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Theme
ta: தீம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Operation
ta: செயல்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Themes
ta: தீம்கள்
