Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Theme
be: Тэма

en: Roles
be: Ролі

en: Domain
be: Дамен

en: Operation
be: Аперацыя

en: Languages
be: Мовы

en: Themes
be: Тэмы
