Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Domains
bo: ཁུལ།
