Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Status
es: Estado

en: Remove
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Theme
es: Tema

en: User Interface
es: Interfaz de usuario

en: Domain
es: Dominio

en: Operation
es: Operación

en: Languages
es: Idiomas

en: Themes
es: Temas

en: Domains
es: Dominios
