Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: Languages
ky: Тилдер
