Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Languages
mr: भाषा
