Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Domain
ast: Dominiu

en: Operation
ast: Operación

en: Languages
ast: Llingües
