Switch Page Theme (8.x-3.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Theme
ca: Tema

en: Roles
ca: Rols

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Domain
ca: Domini

en: Operation
ca: Operació

en: Themes
ca: Temes
