Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Theme
hu: Smink

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Domain
hu: Domén

en: Operation
hu: Művelet

en: Themes
hu: Sminkek

en: pages
hu: oldalak

en: There are no items yet. Add an item.
hu: Még nincsenek elemek. Egy elem hozzáadása.
