Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Theme
is: Þema

en: Roles
is: Hlutverk

en: User Interface
is: Notandaviðmót

en: Languages
is: Tungumál
