Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Theme
lv: Tēma

en: Roles
lv: Lomas

en: Domain
lv: Domēns

en: Operation
lv: Operācija

en: Languages
lv: Valodas

en: Themes
lv: Tēmas
