Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Theme
nl: Thema

en: Roles
nl: Rollen

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Domain
nl: Domein

en: Operation
nl: Bewerking

en: Languages
nl: Talen

en: Themes
nl: Thema's

en: Domains
nl: Domeinen
