Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Theme
oc: Tèma

en: Roles
oc: Ròtles

en: Domain
oc: Domeni

en: Operation
oc: Operacion

en: Languages
oc: Lengas

en: Themes
oc: Tèmas

en: Domains
oc: Domenis
