Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Theme
sl: Tema

en: Roles
sl: Vloge

en: Domain
sl: Domena

en: Languages
sl: Jeziki

en: Themes
sl: Teme
