Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Languages
ug: تىل

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار
