Switch Theme (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu
