Switch Theme (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Custom
cs: Vlastní
