Switch Theme (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
