Switch Theme (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Theme
hi: थीम

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद
