Switch Theme (1.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Theme
it: Tema

en: Custom
it: Personalizzato

en: Switch theme
it: Cambia tema
