Switch Theme (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
