Switch Theme (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง
