Switch Theme (1.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Theme
tr: Tema

en: Custom
tr: Özel

en: Role(s)
tr: Rol(ler)

en: Switch theme
tr: Temayı değiştir

en: Switch themes
tr: Tema değiştir
