Switch Theme (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Theme
uk: Тема

en: Custom
uk: Власний

en: Role(s)
uk: Роль(ролі)

en: Switch theme
uk: Перемикач тем
