Switch Theme (1.1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Role
af: Rol
