Switch Theme (1.1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Role
ar: الدور
