Switch Theme (1.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ
