Switch Theme (1.1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Role
bo: འགན་ནུས
