Switch Theme (1.1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Theme
cy: Thema

en: Custom
cy: Addasu

en: Role
cy: Swyddogaeth
