Switch Theme (1.1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: Role
hu: Szerepkör

en: Switch theme
hu: Sminkváltás
