Switch Theme (1.1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Theme
pl: Skórka

en: Custom
pl: Własne

en: Role
pl: Rola

en: Switch theme
pl: Przełącz skórkę

en: Switch themes
pl: Przełączanie skórek
