Switch Theme (1.1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Theme
pt: Tema

en: Custom
pt: Personalizado

en: Role
pt: Grupo
