Switch Theme (1.2.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Role
az: Rollar
