Switch Theme (1.2.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Role
bg: Роля
