Switch Theme (1.2.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Theme
ca: Tema

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Role
ca: Rol

en: Switch theme
ca: Canvia el tema
