Switch Theme (1.2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Theme
es: Tema

en: Custom
es: Personalizado

en: Role
es: Rol

en: Switch theme
es: Cambiar tema
