Switch Theme (1.2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Theme
fi: Teema

en: Custom
fi: Oma

en: Role
fi: Rooli

en: Switch theme
fi: Vaihda teemaa
