Switch Theme (1.2.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Custom
he: מותאם

en: Role
he: תפקיד

en: Switch theme
he: החלף ערכת נושא
